O nas

Eco Progress Plus  Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem i dostawcą szerokiej gamy specjalistycznych papierów pakowych oraz opakowań dla przemysłu i handlu.

Firma kompleksowo, fachowo i skutecznie wspiera klientów w procesie doboru, przygotowania i personalizacji opakowań oraz specjalistycznych form zabezpieczeń produktów.
Dbając o wszechstronną obsługę obecnych oraz potencjalnych kontrahentów stale poszerzamy asortyment o nowe grupy towarowe.

Równocześnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne o nowe maszyny, co pozwala nam działać efektywnie w zmieniających się warunkach rynkowych i spełniać wysokie wymagania Klientów.About Ecopak
Ecopak Godziny pracy
Godziny otwarcia

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy o kontakt w podanych godzinach.

Ecopak Obsługa firm
Obsługa firm

Oferujemy obsługę firm w sposób kompleksowy - zarówno całych sieci handlowych oraz detalistów w artykuły papierowe, zapewniając ich regularne dostawy i profesjonalny serwis naszych handlowców.

Ecopak Dostawy
Nadruk dedykowany

Oferujemy wykonanie nadruku indywidualnego na papierach pakowych takich jak PE, półpergamin, papier brązowy kraft, torebki papierowe oraz serwetki. Usługa wymaga jednorazowego zakupu minimum logistycznego bądź podpisania stosownej umowy o zakupie określonej ilości towaru w sprecyzowanym czasie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 783 996 905 lub 519 344 077.

Ecopak Wysyłki
Wysyłki

Podejmujemy wszelkie starania, aby towar zamówiony do godziny 10:00 wysłać w dzień złożenia zamówienia lub w następny dzień roboczy w przypadku zamówień złożonych po tej godzinie. Korzystamy z usług firmy Fedex. Zastrzegamy jednak możliwy czas realizacji zamówienia do 7 dni, o czym każdorazowo poinformujemy.